Srbija – Švedska

 

Autobuske karte za Evropske gradove

spacer

možete kupiti u našoj agenciji u Bačkoj Palanci, Šafarikova 90-92.

Ili izvršiti rezervaciju na e-mail: sajkabp@gmail.com ili putem telefona 021/754-973

DOSTAVA AUTOBUSKIH KARATA:

Pozivom na broj 021/754-973 možete rezervisati Vašu kartu i ujedno zatražiti dostavu karata na Vašu kućnu adresu.

Cene karata u dinarima za ODRASLE

ODRASLI ODRASLI do 30 dana van sezone do 30 dana u sezoni +65 god.
OD DO Jedan smer Povratna Povratna Povratna Povratna
Beograd  

Novi Sad

Jonkoping, Boras, Geteborg,Varberg, Halmstad 15240 22530 18920 21430 20270

Malmo, Landskrona, Helsingborg

14850 21890 18400 20790 19690
Kraljevo

Kragujevac

Jonkoping, Boras, Geteborg,Varberg, Halmstad 15820 23180 19500 22020 20850

Malmo, Landskrona, Helsingborg

15300 22790 19170 21630 20530
Novi Pazar 

Raška

Jonkoping, Boras, Geteborg,Varberg, Halmstad 16910 24660 20720 23440 22210

Malmo, Landskrona, Helsingborg

16270 24210 20340 22980 21820

Cene karata u dinarima ZA DECU

do 6 god. do 6 god. 6-12 god. 6-12 god.
OD DO Jedan smer Povratna Jedan smer Povratna
Beograd
Novi Sad
Jonkoping, Boras, Geteborg,Varberg, Halmstad 7620 11300 11300 15240
Malmo, Landskrona, Helsingborg 7420 10890 10980 14850
Kraljevo 

Kragujevac

Jonkoping, Boras, Geteborg,Varberg, Halmstad 7940 11620 11620 15820
Malmo, Landskrona, Helsingborg 7680 11430 11430 15300
Novi Pazar 

Raška

Jonkoping, Boras, Geteborg,Varberg, Halmstad 8460 12330 12330 16910
Malmo, Landskrona, Helsingborg 8130 12140 12140 16270

Cena za Leskovac vazi i za: Prokuplje, Leskovac i Zajecar

Cena za Bujanovac vazi i za: Blace i Kladovo

Popust:

  • za grupe od minimum 4 odrasle osobe popust je 5 %

Napomene:

  • prva tri prtljaga naplaćuju se po 2 € ili 200 din
  • za svaki naredni komad plaća se 1000 din. ili 10 €
  • vansezona 01.09.-31.05.
  • sezona 01.06.-31.08.
četvrtak

subota

23:45 23:45 Berane, AS 19:20 19:20
00:20 00:20 Rožaje, AS 18:45 18:45
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
petak nedelja
01:30 01:30 Novi Pazar, AS 17:15 17:15
03:15 03:15 Kraljevo, AS 15:15 15:15
05:00 05:00 Kragujevac, AS 14:15 14:15
00:00 00:00 Bujanovac, AS 17:30 17:30
02:45 02:45 Niš, AS 15:15 15:15
05:00 05:00 Paraćin, Hotel Petrus 14:00 14:00
06:00 06:00 Batočina, Motel Kosuta 13:00 13:00
08:00 08:00 Beograd, BAS peron 39 11:30 11:30
09:30 09:30 Novi Sad, AS 10:15 10:15
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
12:00 12:00 Malmö, Flybatr – peron 4 04:30 04:30
12:45 12:45 Landskrona, Stara Zeleznicka stanica 03:30 03:30
13:15 13:15 Helsingborg, Knutpunkten 03:00 03:00
14:50 14:50 Halmstadt, Eurostop 02:00 02:00
15:40 15:40 Varberg, Hotel Björkäng 00:55 00:55
16:30 16:30 Göteborg, Autobuska stanica  – peron 51 00:00 00:00
petak nedelja
– – – – – 17:30 Borås, Benzinska pumpa “Statoil” 22:30 – – – – –
– – – – – 18:00 Ulricehamn, Benzinska pumpa “Tanaka” 21:50 – – – – –
– – – – – 18:30 Jönköping, Eurostop 21:00 – – – – –
četvrtak

 


Napomena:

  • klikni na mapu za uvećenje

POGLEDAJTE I OVO: