Srbija – Danska

Autobuske karte za Evropske gradove
spacer

možete kupiti u našoj agenciji u Bačkoj Palanci, Šafarikova 90-92.

Ili izvršiti rezervaciju na e-mail: sajkabp@gmail.com ili putem telefona 021/754-973

DOSTAVA AUTOBUSKIH KARATA:

Pozivom na broj 021/754-973 možete rezervisati Vašu kartu i ujedno zatražiti dostavu karata na Vašu kućnu adresu.

ODRASLI ODRASLI preko 65 god. Do 30 dana van sezone Do 30 dana u sezoni
OD DO Jedan smer Povratna Povratna Povratna Povratna
Kladovo, Negotin, Zaječar, Beograd, Novi Sad Kopenhagen, Helsingor, Hillerod, Frederiksvaerk 11700 18000 16200 15300 17100
deca do 6 god. deca do 6 god. deca 6-12 god. deca 6-12 god.
OD DO Jedan smer Povratna Jedan smer Povratna

Kladovo, Negotin, Zaječar, Beograd, Novi Sad

Kopenhagen, Helsingor, Hillerod, Frederiksvaerk 5250 8100 5850 9000

Cenovnik važi od 15.04.2015.

Cena za Zeječar važi i za: Kragujevac, Kraljevo i Niš

Cena za Negotin važi i za: Novi Pazar i Rašku

Cena za Kladovo važi i za: Bujanovac, Rožaje i Berane

Prtljag:

  1. Prevoz prtljaga do max dimenzija, zbir širine, dubine i visine do 160 cm (npr. 50 cm x 80 cm x 30 cm):
  • Prva tri prtljaga do gore navedenih dimenzija naplaćuje se: 240 din ili 2 €
  • Svaki sledeći prtljag navedene veličine naplaćuje se: 1200 din ili 10 €
  1. Prevoz prtljaga dimenzija većih od navedenih u tački 1. naplaćuje se: 1200 din ili 10 €
  2. Jedan manji ručni prtljag putnik može uneti u autobus i smestiti ga ispod sedišta ili u prtljažni deo iznad sedišta. Prevoz tog prtljaga se ne naplaćuje. Računopolagač je u obavezi da na svaki prtljag, uključujući i ručni koji se ne naplaćuje, nalepi prtljažnu kartu.

Napomene:

  • Karta važi 1 (jednu) godinu
  • Vansezona 01.09.-31.05.
  • Sezona 01.06.-31.08.
četvrtak
23.45 Berane, AS 19:20
00:20 Rožaje, AS 18:45
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
iz Srbije
petak
01:30 Novi Pazar, AS 17:15
03:15 Kraljevo, AS 15:15
05:00 Kragujevac, AS 14:15
00:00 Bujanovac, AS 17:30
02:45 Niš, AS 15:15
05:00 Paraćin, Hotel Petrus 14:00
06:00 Batočina, Motel Kosuta 13:00
08:00 Beograd, BAS peron 39 11:30
09:30 Novi Sad, AS 10:15
11:00 Sombor, AS 08:15
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
09:00 Rodby, Terminus Skandi lines 07:00
11:00 Kopenhagen, Pozadi glavne stanice Rewentlovsgade 05:30
nedelja
iz Danske

POGLEDAJTE I OVO: